دستگاه جنتکس شهری

دستگاه جنتکس با قابلیت شستشو و تخلیه ی همزمان خطوط انتقال فاضلاب، یک دستگاه بسیار کاربردی و مفید برای صنعت آب و فاضلاب و شهرداری ها به شمار می آید. در واقع یکی از تکنیک های نگهداری و افزایش بهره وری شبکه فاضلاب، شستشو و تخلیه ی لجن، استفاده از دستگاه لجن کش، دستگاه مکنده یا دستگاه جنتکس است. از آنجایی که انجام هم زمان شستشو و تخلیه ی لجن توسط دستگاه جنتکس صورت می پذیرد، بهره وری زمانی و اقتصادی بالایی با استفاده از این دستگاه حاصل می گردد. در واقع پیاده سازی دو دستگاه به صورت همزمان بر روی دستگاه جنتکس نیاز به کامیون اضافه را از بین برده که از دیگر مزایای این دستگاه به حساب می آید.

تأمین دستگاه های جنتکس از معتبرترین برندهای اروپایی با بازده کاری بسیار بالا، امکان کارکرد مناسب و طول عمر زیاد دستگاه را سبب گردیده است. همچنین دستگاه های جنتکس ساخت شرکت روژان صنعت البرز، با قابلیت مکش مواد تر، به صورت تخصصی در صنعت آب و فاضلاب کاربرد گسترده ای دارند. واترجت این دستگاه ها قابلیت شستشو و رفع انسداد بالایی دارند. بعضی از انواع دستگاه های جنتکس شرکت روژان صنعت البرز قابلیت جداسازی آب از لجن و هدایت آن به مخزن آب تمیز را نیز دارا می باشد که این قابلیت باعث صرفه جویی زیادی در مصرف آب می گردد.

تجربه ی بالای کادر اجرایی شرکت روژان صنعت البرز در انجام متعدد پروژه های ملی، امکان انجام سخت ترین و بزرگترین پروژه های لایروبی مکانیزه ی فاضلاب را با کیفیتی بالا به عنوان پیمانکار تضمین نموده است.

بازدید: 9729

تماس با ما


No. 1 / Koosha St. / Dr Shariati Ave. / Tehran / Iran


Tel: +98 (21) 22924082-6     +98 (21) 22272633     +98 (21) 22913559
Fax: +98 (21) 22260075                              email: info@envirorsa.com

 

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت روژان صنعت البرز می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه