سوییپر صنعتی (جاروب صنعتی)

روژان صنعت البرز به عنوان تأمین کننده دستگاه های سوییپرهای صنعتی در پتروشیمی و پالایشگاه ها، کارخانجات فولاد، سیمان، معادن و دیگر صنایع مشابه دارای شهرت برجسته ای می باشد.

مصرف کنندگان این دسته از دستگاه های سوییپر با صرفه جویی در هزینه های خود در جمع آوری مواد، محیطی پاک و عاری از مخاطرات زیست محیطی را در مجموعه های صنعتی خود فراهم می آورند. انعطاف پذیری بالا، کاربری راحت، طول عمر بالا و توجیه اقتصادی نکات کلیدی در انتخاب این دسته از دستگاه های سوییپر می باشد. انواع دستگاه های سوییپر به شرح زیر است:

سری RSA-SH
طراحی RSA-SH به نحوی می باشد که قابلیت نصب به انواع تراکتور در راستای سهولت در حمل و نقل را دارا می باشد و مناسب برای کاربری در خیابان های باریک می باشد.

سری RSA-SC
طراحی این دسته از دستگاه های سوییپر به نحوی می باشد که قابلیت نصب به انواع کامیون کشنده را دارا می باشد. نکته قابل توجه در کاربری این دستگاه استفاده از نوار نقاله جهت انتقال مواد پس از جارو شدن توسط دستگاه به مخزن مربوطه به صورت هم زمان می باشد.

سری RSA-SV
طراحی این دسته از دستگاه های سوییپر به صورتی می باشد که نیروی مورد نیاز وکیوم پمپ توسط موتور کشنده تأمین می گردد. از سوی دیگر در طراحی این دستگاه از جت آب با قدرت بالا، فرچه مرکزی و فن موتور وکیوم در راستای سهولت تمیزکاری خیابان ها استفاده شده است.

 

 

 

بازدید: 6552

تماس با ما


No. 1 / Koosha St. / Dr Shariati Ave. / Tehran / Iran


Tel: +98 (21) 22924082-6     +98 (21) 22272633     +98 (21) 22913559
Fax: +98 (21) 22260075                              email: info@envirorsa.com

 

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت روژان صنعت البرز می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه