نظافت مکانیزه صنعتی

شرکت روژان صنعت البرز به عنوان یکی از پیشگامان ارائه خدمات در زمینه حفظ محیط و با ورود به صنایع مختلف همچون نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه های تولید برق و انرژی، معادن، صنایع فولاد، مس، سیمان و ... با هدف بهینه سازی صنعت کشور زبانزد است. امروز، با گذشت بیش از یک دهه تلاش و فعالیت مستمر در عرصه توصعه صنعت کشور و اجرای پروژه های بزرگ داخلی و بین المللی، این شرکت، به یک برند شناخته شده در زمینه حفظ محیط زیست مبدل گردیده است.

شرکت روژان صنعت البرز با بکارگیری نیروهای متخصص داخلی و مشارکت با شرکت های معتبر خارجی، در زمینه های مختلف و با هدف ارتقای سطح کیفی، کاهش هزینه ها و تسریع در اجرای طرح ها و پروژه های بزرگ صنعتی، نقش مهمی در تکمیل زنجیره ارائه خدمات، مطابق با استانداردهای روز دنیا ایفا می کند.

شرکت روژان صنعت البرز با داشتن تیم اجرایی مجرب و تجهیزات مدرن، توانایی انجام پروژه های نظافت صنعتی، خدمات اورهال، تخلیه و بارگیری کاتالیست، تخلیه و پاکسازی سیلوها، تخلیه حوضچه و مخازن نفتی و ... را در قالب قراردادهای بلند مدت (3 الی 5 ساله)، میان مدت (1 الی 2 ساله) و خدمات کوتاه مدت را دارد.


پروژه های نظافت مکانیزه صنعتی در صنایع مختلف:

- صنایع نفت، گاز، پتروشیمی
- صنایع و معادن فلزی، از جمله: 
            - صنایع و معادن فولاد
            - صنایع و معادن مس
- صنایع و معادن سیمان

این شرکت با به کارگیری متخصصین و مهندسین خود، آمادگی ارائه خدمات لایروبی سطوح داخلی کانالها و لوله های انتقال مواد را برای صنایع مختلف نفت و گاز و پتروشیمی را اعلام می دارد. همچنین ارائه سرویس و نگهداری جامع برای نصب اتصالات و تعمیر انواع راکتور، تیوبها، مجاری و مخازن از دیگر توانایی هایی های این شرکت در راستای نظافت مکانیزه صنعتی می باشد.

در راستای تخلیه و پاکسازی سیلوها نیز با توجه به حجم انباشت بالای مواد خام و یا سیمان در سیلوهای کارخانجات سیمان و سایر صنایع این شرکت قادر به پاکسازی مواد فوق الذکر به صورت مکانیزه در حداقل زمان ممکن و حداقل خطرات برای نیروی انسانی می باشد.


شرکت روژان صنعت البرز همواره سعی نموده است که فعالیت های خود را با معضلات و کاستی های موجود در صنعت وفق دهد که این مهم منجر به توسعه و پیشرفت تجهیزات و همچنین تکنولوژی های مورد استفاده گردیده است. این امر، روژان صنعت البرز را به یکی از ایمن ترین تشکل ها در زمینه خدمات صنعتی با کارایی بالا تبدیل نموده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید: 3812

تماس با ما


No. 1 / Koosha St. / Dr Shariati Ave. / Tehran / Iran


Tel: +98 (21) 22924082-6     +98 (21) 22272633     +98 (21) 22913559
Fax: +98 (21) 22260075                              email: info@envirorsa.com

 

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت روژان صنعت البرز می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه